موبوتاچ

فروشگاه اینترنتی موبوتاچ ، یک فروشگاه در حوزه فروش آنلاین موبایل ، تبلت و لوازم جانبی می باشد که با شعار و انگیره ایجاد تفاوت در بازار موبایل کشور قدم به میدان این بازار بزرگ گذاشت تا بتواند با پایبندی به اصول مشتری مداری و فروش منصفانه و رعایت حقوق مصرف کننده ، سهم کوچکی در ایجاد تغییر برای بهبود شرایط فروش تلفن همراه ایفا کند .

ساختار ما بر پایه ارایه خدمات با کیفیت برتر و ایجاد حس رضایت کامل برای مشتریان عزیز قرار دارد و در تلاشیم تا با اشتیاق روز افزون و بهره وری از تجربه جهانی فروش انلاین به یک استاندارد طلایی برای کسب اعتماد شما بزرگواران دست یابیم و امید داریم با لطف و عنایت الله جل جلاله در این مسیر همراهی شما عزیزان را داشته باشیم .

تیم موبوتاچ با تضمین در فروش ، ارایه بهترین کیفیت و اصالت موبایل و لوازم جانبی به دنبال ساختن یک خرید لذت بخش و بدست آوردن اعتماد و جلب اطمینان شماست و برای این هدف ضمن اخذ مجوزهای لازم و نماد الکترونیک دو ستاره ، با بررسی های لحظه ای و دقیق و به روز و اعطای ضمانت های لازم با تکیه بر علم متخصصین مجرب در حوزه تکنولوژی و موبایل خود به دنبال احقاق این مهم می باشد .

موبوتاچ موبایل ضمن خوش آمد گویی و تشکر از انتخاب این فروشگاه برای خرید ، آرزوی لحظات خوشی را از الله متعال برای شما دارد .